Фото

ДОЗВІЛ НА БУДІВНИЦТВО

Детальніше
Фото

Будівельний паспорт

Детальніше
Фото

Повідомлення про початок будівництва

Детальніше
Фото

Введення в експлуатацію

Детальніше
Фото

Земельні питання

Детальніше
Фото

Контакти

Детальніше

Топосъемка 1 : 2000 і 1: 500

Перед проведенням будівельних або реставраційних робіт в цілях дослідження і отримання точних геометричних даних земельної власності, включаючи об'єкти нерухомості, проводиться топосъемка ділянки і місцевості. Використовуване спеціальне геодезичне устаткування, що забезпечує створення достовірних планів і схем, в актуальних масштабах зйомки 1: 2000 і 1: 500 може гарантувати високу точність карт, які надаються замовникові на папері або в електронному вигляді.

Важливо помітити, що здійснювана топосъемка в Києвіскладається з цілого комплексу робіт. Для створення того, що відповідає законам плану вивчається сам об'єкт і даніархітектурної бази, що містить відомості про особливостіспоруд і розташування комунального устаткування. Комунікації і інші дрібні об'єкти, що не потрапили на карту, детально описуються і пропонуються в електронному документі.

Надаюча можливість замовити топосъемку в Україні наша компанія гарантує якісне виконання поставленого завдання із створенням високоточного плану і схем досліджуваного об'єкту. Вартість складання топографічних даних залежить з місцерозташування земельної ділянки, його площі, забудови і інших чинників.