Фото

ДОЗВІЛ НА БУДІВНИЦТВО

Детальніше
Фото

Будівельний паспорт

Детальніше
Фото

Повідомлення про початок будівництва

Детальніше
Фото

Введення в експлуатацію

Детальніше
Фото

Земельні питання

Детальніше
Фото

Контакти

Детальніше

Побудувати власне житло бажає багато хто, але далеко неусі знають про необхідність підготовки обов'язковоїдокументації. Для регламентації зведення об'єктів, житла ірізних споруд, а також для відвертання неграмотноспроектованих будівель, що є небезпечними для людини, існують закони про регулювання видачі дозволу набудівництво в Україні.

Для зведення індивідуального житлового будинку, дачноїбудівлі або господарських споруд на земельній ділянцізгідно із законодавством необхідно отримати дозвіл набудівництво, яке у свою чергу змушує майбутньогодомовласника отримати будівельний паспорт, надатиповідомлення про початок будівництва, а такожпотурбуватися про початкові дані: технічних імістобудівних умовах, завданні на проектування. Приотриманні будівельного паспорта зведення невеликихприватних житлових і дачних будівель з 1-2 двомаповерхами і площею до 300 кв.м. може здійснюватися безоформлення початкових даних. Що надаютьсябезкоштовно в місцевій адміністрації початкові дані дляпроектування майбутньої будови потрібні у разі складнихумов земельної ділянки або при об'єктах із складнимиконструктивно-архітектурними особливостями категорій І-ІІІ/ IV - V. Наша компанія готова надати допомогу вотриманні дозволу на будівництво.

Перелік документів для отримання дозволу на будівництво в місті Київ може залежати від складності споруди. У разі І - ІІІ категорії знадобляться:

  • заява від заявника;
  • документи заявника для ідентифікації особи;
  • документ права власності на земельну ділянку;
  • проект будівництва;
  • документ, що встановлює право, на будівельний об'єкт;
  • містобудівні умови;
  • декларація.

У разі об'єкту IV - V категорії необхідно надати також копіїнаказів про призначення відповідальних осіб і будівельнуліцензію. Термін дії дозволу на будівництво споруд високоїскладності складає три роки, а для будівель з площеюбільше 300 кв.м. документ може бути дійсним дозакінчення робіт.

Строитель

Останні новини